Творча робота студентки ФАБД на сторінках інтернет-видання «КиївВласть»

У вересні 2020 року Інформаційно-аналітичне інтернет-видання «КиївВласть» у рамках проекту «Юн-пресс-KV» розпочало публікацію творчих робіт лауреатів конкурсу «Журналістське розслідування/дослідження «Київ крізь призму журналістики’2020».

Серед перших публікацій, оприлюднених 5 вересня 2020 року на web-сторінці видання, - «Пропозиції щодо історичної стилізації території парку «Кадетський гай» студентки ФАБД НАУ Марти Осадчої, переможниці конкурсу (1-е місце).

Робота вміщує результати історико-архівних розвідок та проектних рішень курсового проекту з «Архітектурного проектування», виконаних під керівництвом викладачів Наталії Бжезовської та Галини Агєєвої.

Вітаємо Марту Осадчу та її керівників з перемогою та набуттям досвіду публічної діяльності!

Повний текст публікації: http://kievvlast.com.ua/style/propozitsii-shhodo-istorichnoi-stilizatsii-teritorii-parku-kadetskij-gaj

1       2

СТЕПАНЧУК