Вітаємо переможців Відкритого конкурсу «Київ крізь призму журналістики»

Уперше студенти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» ФАБД НАУ взяли участь у щорічному Відкритому Фестивалі-конкурсі «Розслідування/дослідження «Київ крізь призму журналістики» та стали переможцями –посіли І, ІІ та ІІІ місця.

Це – Марта Осадча, Ар-302, Катерина Коробко, Ар-203, Марія Чернишева, Ар-302.

Програма досліджень була сформована викладачами кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування ФАБД –доцентом ГалиноюАгєєвою та старшим викладачем НаталієюБжезовською – та була спрямована на залучення майбутніх архітекторів до вивчення, збереження існуючого та формування сучасного урбанізованого середовища   з урахуванням світових інтеграційних процесів.

Напередодні професійного свята –Дня архітектури України –результати студентських краєзнавчих розвідок та проектні пропозиції були відзначені ДипломамиІнформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського палацу дітей та юнацтва https://yun-press.jimdofree.com/.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у дослідженні історії забудови Києва та AlmaMater!!!

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ