Онлайн-виставка SOFTPROMotion: 3D Avatar IT Forum & Fair

13-14 травня 2020 року вперше в Україні та в країнах СНД проведено Віртуальний Міжнародний форум 3DSOFTPROMotion. Асистент кафедри комп'ютерних технологій будівництва Баранецька Дарія Сергіївна, асистент КТБ Шевченко Олександра Володимирівна та студенти груп ЦБ-206 Ба, ЦБ-104 М, ЦБ-105 Ма приймали участь у онлайн-виставці SOFTPROMotion: 3D Avatar IT Forum & Fair. Компанією організатором виступила Міжнародна компанія Softprom, яка є дистриб’ютором IT рішень (Сloud, IT-Security, CAD, BIM і т.д.). Гості виставки мали змогу створити свого аватара (підібрати одяг, аксесуари) та телепортуватися до Вени та Поленезії, відвідати більш ніж тридцять3D віртуальних стендівIТ-лідерів із п’яти напрямків: ITSecurity, ITInfrastructure, VideoSecurity, Cloud, CAD, обмінятися візитівками, поспілкуватися голосом з представниками вендорів, та телепортуватися у виділені кімнати для зустрічей. Протягом 3DSOFTPROMotion паралельно шли потоки з прямим підключенням спікерів з 12 країн та 5 напрямків.

Із рішень для проектування та будівництва були представлені: Bentley, Allplan, SketchUp, рішення від DassaultSystems, Hexagon та ін. Представники вендорів у своїх доповідях розказували про історії успіху різних будівельних компаній у всьому світі.

В останній день всі бажаючі приєдналися до ZOOM_party, де грав справжній діджей.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК