Нові можливості дистанційного навчання

14 квітня 2020 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів відбулася відкрита лекція онлайн на платформі Google Meet. Відкриту лекцію проводила старший викладач кафедри, Тімкіна Світлана Юріївна, з дисципліни «Генеральне планування аеропортів», тема лекції – «Загальні вимоги до генерального планування службово-технічної території».
В межах тематики відкритої лекції було розкрито основні положення, зокрема основні принципи зонування генерального плану службово-технічної території аеропорту, види зонування, розподіл будинків та споруд службово-технічної території на групи в залежності від їх виробничого призначення тощо.
Лектором було підібрано цікавий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття.
На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри. Так, зав. кафедрою д. т.н., проф. Бєлятинський А. О. (Голова науково-методично-редакційної ради);д. т.н., проф. Степанчук О. В.; к. е.н., доц. Степура В. С.;к. т.н., доц. Дубик О. М.; к. т.н., доц. Талах С. М. та інші НПП кафедри.
Заняття було проведене на високому навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК