ОНЛАЙН-КУРСИ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ АРХІТЕКТУРНІ УНІВЕРСИТЕТИ З ПЕРШОЇ ДЕСЯТКИ АРХІТЕКТУРНОГО СПИСКУ QS

ОНЛАЙН-КУРСИ,

ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ АРХІТЕКТУРНІ УНІВЕРСИТЕТИ

З ПЕРШОЇ ДЕСЯТКИ АРХІТЕКТУРНОГО СПИСКУ QS.

Навчання проводиться безкоштовно на платформі edX,

для повноцінного занурення в процес необхідне знання англійської мови.

Велика частина занять вже стартувала, але ще не пізно приєднатися.

Массачусетський технологічний інститут
«Проектирование устойчивых зданий» – курс для тих, хто хоче навчитися створювати енергоефективні та, що не менш важливо, комфортні споруди.

Делфтский технічний університет
«Нулевое энергопотребление  один из способов сделать свой дом экоустойчивым» – викладачі Делфтського університету розкажуть, як перетворити застарілу споруду (житловий будинку, офіс, школу, магазин) в зразок екостійкого з нульовим енергетичним балансом.
«Модели в архитектуре: макеты и цифровые прототипы как часть процесса проектирования» - яку роль в проектуванні грають традиційні макети і як правильно «застосовувати» цифрові 3D-моделі? Відповіді на ці питання ви знайдете в цьому курсі. І радимо заздалегідь запастися клеєм, ножицями і витратними матеріалами - програмою передбачено безліч практичних занять. Для створення цифрових моделей знадобляться також комп'ютер і смартфон з камерою.
«Экономика замкнутого цикла для создания экоустойчивой городской среды» – будівельний сектор вважається одним з найбрудніших і руйнівних для довкілля. Знизити негативний вплив індустрії здатна циклічна економіка. Співробітники Делфтського університету розкажуть, як максимально використати ресурси, задіяні в будівництві, правильно мотивувати учасників нової бізнес-моделі і залучити в процес пересічних городян.

Федеральна вища технічна школа Цюріха
«Города будущего» – фахівці стверджують, що в найближчі три десятиліття процес урбанізації досягне колосальних темпів, а самі міста зміняться до невпізнанності. Викладачі ETH Zürich пропонують розібратися з феноменом «міст майбутнього», дізнатися, з чого вони складаються, і яку роль у формуванні мегаполісів нового типу відіграють дані.
«Умные города» слухачам курсу належить з'ясувати, чим «розумні» міста відрізняються від адаптивних, дізнатися про інноваційні «будівельних матеріалах», заснованих на обміні даними, і познайомитися з поняттям громадянської проектної науки (citizen design science).
«Качество жизни: жизнеспособность в городах будущего» – як зробити місто більш відповідним і приємним для життя? Є чотири фактори, які безпосередньо впливають на цей показник: енергія, клімат, екологічна ситуація і мобільність. З цими поняттями і належить працювати студентам цього курсу.
«Адаптивные города» – слухачі дізнаються, що таке адаптивний місто, яку роль відіграють мобільні телефони в його розвитку і як прості громадяни можуть брати участь в управлінні містом і впливати на містобудівні рішення.

Гарвардський університет
«Архитектурное воображение» – - «класична» програма, мета якої - навчити слухачів «читати» і розуміти архітектуру як сферу культури і як технічне досягнення.
Федеральна політехнічна школа Лозанни
«Жилищные условия и города» – з цього курсу ви дізнаєтеся, як житлова забудова впливала на формування ідентичності і характеру європейських міст.
«Лаборатория архитектурного проектирования Groundscape, переосмысление городского андеграунда» – співробітники лабораторії Groundscape вважають, що місто має рости не тільки вгору, але і вниз. Вони пропонують дослідити можливості, що лежать під землею, і навчитися новим - «підземним» - методам проектування.