Дистанційні методи організаційної роботи на кафедрі дизайну інтерєру

31 березня на кафедрі дизайну інтер'єру вперше було проведено засідання кафедри в он-лайн режимі, у вигляді скайп-конференції. Таким чином було випробувано один з методів відеоконференцій, придатних для різних видів роботи із студентами та між викладачами - вебінарів, семінарів, захисту проектів і т.ін. Експеримент виявився дуже вдалим. Жваве спілкування тривало більше години, даний режим забезпечив 100% явку викладачів. Обговорено методи дистанційного проведення виробничх практик та оцінювання робіт; способи перегляду робіт і т.ін. Наступне засідання буде проведено вже на платформі Google Classroom, де викладачі кафедри створили особисті кабінети і класи, ведеться активна робота із студентами. Впевнені, що якість підготовки дизайнерів не погіршиться.

Best regards, Olena Oliynyk, Ph.D.
Vice-President, NUAU,
Chair of Interior Design Department, NAU,