ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Важлива інформація!

Організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19

У зв’язку з встановленням карантину в Національному авіаційному університеті (наказ ректора «Про організаційні заходи у Національному авіаційному університеті для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19» від 17 березня 2020 року № 116/од) на факультеті було проведено ряд запобіжних заходів.

Відповідальна по роботі зі студентами Тімкіна С. Ю. разом з Головою Студентської ради факультету Анікановою Катериною та студентом групи АД-406 Хубєєвим Дмитром відвідали студентів, які залишилися у гуртожитку, та провели роз’яснювальні бесіди щодо правил особистої гігієни, правил поведінки у гуртожитку під час карантину та дії у разі виникнення ознак захворювання. Для підтримки зв’язку з гуртожитком та контролем подій в кожній секції призначений відповідальний.

Спілкування між студентами та викладачами відбувається дистанційно, використовуючи всі можливі інтернет ресурси.

Відповідно до розкладу навчальних занять та робочих навчальних програм студенти отримують завдання та необхідні роз’яснення для їх виконання.