Шлях в успішне життя розпочато!

Урочиста та зворушлива мить - випуск магістрів Факультету архітектури, будівництва та дизайну . Цього року присвоїли освітню кваліфікацію магістра зі спеціальності «Дизайн», «Архітектура та містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія» та отримали дипломи магістра державного зразка54 випускники, серед яких 14 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Привітали випускників заступники декана Рєзнік О.М., Бєлятинський А.О.,Тімкіна С .Ю., завідувачі кафедр Трошкіна О.А., Лапенко О.І., Дорошенко Ю.О. та гості, які побажали студентам успіхів та нових великих звершень,з гордістю носити звання магістра, використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, завжди прагнути до успіху і впевнено крокувати дорогами життя, щоб збувалися мрії, а плани та ідеї завжди увінчувалися перемогою.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ