День відкритих дверей - 2020

29 лютого 2020 року відбувся традиційний захід День відкритих дверей, у рамках якоговступники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в НАУ. Особливо корисний він став для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мали сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти дізналися про Факультет архітектури, будівництва та дизайну та спеціальності, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців, Правила прийому до університету від представників Факультету, а саме декана Чемакіної О.В., заступника декана Рєзніка О.М. та представників кафедр факультету. Вступники також отримали інформацію про особливості творчого конкурсу, що буде проходити під час вступної кампанії, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.