18 лютого 2020, в рамках співпраці між Національним ...

18 лютого 2020, в рамках співпраці між Національним авіаційним університетом та  Університетом Краківська політехніка ім. Т.Костюшка, відбулася зустріч між представниками факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ та УКП.

На зустрічі були присутні зі сторони Краківської політехніки :

Dr hab. Inż. Arch.  Kobylarczyk, prof. PK

Dr hab. Inż. Arch. Dominika Kuśnierz-Krupa, prof. PK

Dr hab. Inż. Arch. Tomasz Kozłowski, prof. PK

Dr hab. Inż. Arch. Wioletta  Kozłowski, prof. PK

Від НАУ:

декан факультету архітектури, будівництва та дизайну к.арх., доцент Чемакіна О.В.,

зав. кафедри архітектури д.т.н. професор Дорошенко Ю.А.,

доцент кафедри дизайну інтер'єру к.арх., доцент Гнатюк Л.Р.

Також були присутні гості з Національного Університету "Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка": к.арх., доцент кафедри містобудування Кузьменко Т.Ю., к.т.н., доцент, доцент кафедри містобудування Дмитренко А.Ю.

В рамках зустрічі підбили підсумки попередньої співпраці та окреслили керунки наступної праці.

А саме:

- обмін науковими думками в рамках наукових програм;

- стажування представників КП в НАУ та представників НАУ  в КП;

- участь в міжнародних конференціях;

- публікація результатів наукових досліджень, як спільних статей в наукових часописах рівня Scopus та Web of Science;

- підготовка спільних грантів в рамках програми Nawa;

- проведення спільних воркшопів тощо.

Також представники КП відвідали практичне заняття студентів-архітекторів під керівництвом Хлюпіна А.О., яке відбувалося у виставковій залі ФАБД. Гості ознайомилися з методикою викладання, оглянули дипломні проекти, також  було проведено анкетування студентів, що ляже в основу розробки спільних програм та визначення пріоритетів у викладанні.

Окрім того гості відвідали виставку художніх робіт Ольги Рябової, де залишили захопленні відгуки,

Музей та ангар НАУ, де ознайомилися з історією розвитку авіації в Україні.

Після обіду проведена наукова дискусія щодо охорони та реставрації пам'яток архітектури. До якої долучилися представники КНУБА д.арх., професор Дьомін М.М.,  д.арх., професор Івашко Ю.В., д.арх., професор президент корпорації "Укрпроектреставрації" Орленко М.І., голова ICROM України Антонюк А.Є.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК