18 лютого 2020 р. для студентів кафедри дизайну ...

18 лютого 2020 р. для студентівкафедри дизайну інтер'єру ФАБД відбуласявідкриталекція на тему "Ринок предметного дизайну в Україні - як до ньогопотрапити і чивартовоно того». Доповідач О. Донска - член ревізійноїкомісіїУкраїнськоїАсоціаціїМеблевиків, співзасновникінтернет-магазину «МебельОК».

Мета УАМ – створеннякращогосередовища для організаціїплідноїспівпраціміж дизайнерами, виробниками, маркетологами та іншими операторами меблевоїгалузі. У своїйлекції О. Донскарозглянуласучасний стан і перспективирозвиткуукраїнського предметного дизайну, зокрема в контекстійоговходження до світовогодизайнерськогоспівтовариства. Проаналізувавши процес створення нового меблевого продукту і місце кожного з учасників творчого та виробничого процесу, доповідач окреслила можливості студентів – майбутніх дизайнерів уже під час навчання долучитися до українського і світового ринку предметного дизайну.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК