Результати проведення огляд-конкурсу на кращу дипломну роботу магістрів-архітекторів

Конкурсна комісія з проведення огляд-конкурсу на кращу дипломну роботу серед випускників НАУ ОС "Магістр" зі спеціальності 191 "Архітектура та містобудування", ОПП «Дизайн архітектурного середовища» у складі голови науково-методично-редакційної ради ФАБД А.О. Бєлятинського (голова комісії), декана ФАБД О.В. Чемакіної, завідувача кафедри архітектури Ю.О. Дорошенка, професора кафедри архітектури С.Г. Буравченка, завідувача кафедри основ архітектури та дизайну О.А. Трошкіної, старшого викладач кафедри архітектури О.А. Хлюпіна та старшого викладача кафедри архітектури О.А. Костюченко (секретар комісії) 11 лютого 2020 року розглянула дипломні роботи, рекомендовані на огляд-конкурс.

За результатами обговорення були визначені переможці конкурсу.

Перше місце присуджено Пустовойту Руслану Олександровичу за дипломну роботу "Особливості архітектурно-планувальної організації чоловічих православних монастирів" (науковий керівник професор Дорошенко Ю.О.).

Друге місце присуджено Кравчук Галині Володимирівні за дипломну роботу "Архітектурно-планувальні особливості формування готельних комплексів на воді" (науковий керівник професор Дорошенко Ю.О.) та Спасіченко Катерині Володимирівні за дипломну роботу "Теоретичні основи архітектурно-планувальної організації доступного житла з інтеграцією житлових і громадських функцій" (науковий керівник професор Буравченко С.Г.).

Третє місце присуджено Аксютіній Олександрі Олексіївні за дипломну роботу "Принципи архітектурно-планувальної організації модульного високощільного житла" (науковий керівник професор Дорошенко Ю.О.), Дороховій Наталії Володимирівні за дипломну роботу "Специфіка архітектурного середовища багаторівневих ферм в умовах міста" (науковий керівник професор Дорошенко Ю.О.) та Попович Анні Олегівні за дипломну роботу "Специфіка формування архітектурного середовища закладів інтернатного типу для людей літнього віку" (науковий керівник професор Мартинов В.Л.).

Переможці огляд-конкурсу будуть відзначені Грамотами Національного авіаційного університету.

Бажаємо переможцям вдалого працевлаштування, успішного фахового зростання і ніколи не зупинятися на досягнутому!