У плеяді молодих поетів студент факультету

11 лютого 2020 року у Спілці письменників України відбулася презентація поетичної збірки колишнього студента напрямку підготовки 022 «Дизайн» Федора Рудого – цікавого молодого поета, переможця Урба-Перехрестя одного з минулих років. На зібранні молодіжної арт-спільноти «Перехрестя» (керівник – доцент КНУ театру, кіно і ТБ ім.Карпенка-Карого Вікторія Осташ) автор презентував свою першу книгу поезій «Після осені». Присутні із задоволенням слухали вірші Федора. Між його виступами був вільний мікрофон для всіх охочих. Серед запрошених була і старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любава Обуховська, на музично-поетичних салонах якої у 2012-2016рр. Федір вперше представляв публіці свої твори.