Новорічне свято НАУ

NEW

19-12-2019

Сьогодні у День Святого Миколая в університеті відбулася щорічна Новорічна зустріч колективу, в якій взяли участь понад 300 викладачів та співробітників Національного авіаційного університету. Ініціатор свята – Профспілковий комітет університету.

Ректор Володимир Ісаєнко, вітаючи колектив, зазначив: «Єдине, що на сьогодні дає нам можливість зрозуміти цей складний і незбагненний світ – це любов. Саме любов примушує людину рухатися в невідомому напрямку, будувати недосяжні плани і успішно їх реалізовувати. Водночас, я переконаний, що кожен з нас має займатися тим, що він любить та любити те, що робить. Тож хотів би, щоб відчуття щастя, любові і натхнення супроводжували нас з вами весь наступний 2020-тий рік».

Концертна програма свята була наповнена яскравими виступами шоу-балету «Джаст НАУ», ансамблю «Політ», Київської студії балету Алли Духової «Тодес». З вокальними номерами виступили студенти університету Катерина Кушнірова, Андрій  Голда, Юлія Плугаторенко та Юлія Ярошенко. Свої найкращі пісні заспівав народний артист України Іво Бобул.

Вітаємо колектив НАУ з прийдешніми святами та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та звершення  мрій!

ДОКЛАДНІШЕ ...

в.о. Декана ФАБД