Аспірантка кафедри містобудування – учасниця колективної виставки

Аспірантка кафедри містобудування –

учасниця колективної виставки Української фундації Wart«У пошуках гармонії…»

10 грудня 2019 року в приміщенні Музею історії Києва відбулось урочисте відкриття виставки художніх творів «У пошуках гармонії…».

Ініціатором проведення виставки є Українська творча жіноча фундація W'ART, яка об'єднує вітчизняних художниць задля спільної творчості, співпраці та розбудови толерантного демократичного діалогу між митцями.

Засновницями фундації є економіст, художниця Наталія Ширант та журналіст, художниця Світлана Леонтьєва.

У експозиції представлені роботи майстринь з Києва, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Хмельницького, Білої Церкви, Борисполю, та ін.

Серед них – роботи Оксани Церковної, аспірантки кафедри містобудування ФАБД НАУ, яка працює у різних техніках (суха пастель та вугілля, кольорові олівці, лінери, акварельні фломастери тощо).

На відкритті виставки були присутні співробітники кафедри містобудування та кафедри архітектури ФАБД,відділу науково-методичного забезпечення діяльності НАУ, колеги та друзі, які щиро привітали Оксану Церковну зі знаковою подією та побажали стрімкого творчого злету і всесвітнього визнання.

Виставка працює до 22 грудня 2019 року.