30 листопада 2019 року на Steel Freedom Architecture Festival

Асоціація Український центр сталевого будівництва, з якою НАУ укладено угоду про співпрацювиступила організатором фестивалю STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL та Національного студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM.

30 листопада 2019 року на SteelFreedomArchitectureFestival відбувся фінал STEELFREEEDOM 2019, де були визначені переможці студентського архітектурного конкурсу та відзначені найцікавіші на думку компетентного журі, партнерів конкурсу та глядачів проєкти.

Цьогоріч STEEL FREEEDOM 2019 став абсолютним рекордсменом за шість років проведення цього конкурсу:

• 115 зареєстрованих команд;
  • 82 представлених на конкурс проекти;
  • 61 проєкт розроблений у категорії соціального офисузгромадською приймальнеюміського голови;
  • 21 проєкт розроблений у категорії житлового комплексу.

На заключному – презентаційному – етапі фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 20 команд-фіналістів STEEL FREEDOM 2019 представили свої конкурсні проєктиу двох категорях:

• Розробка проєктусоціального офисузгромадською приймальнеюміського головиу місті Маріуполь (замовник – Маріупольська міська рада);
  • Розробка проєктужитлового комплексу Alfa Residence у місті Дніпро (проєкт наданий UTG Residence, девелопер проєкта DC Evolution).

Компетентне журі, до складу якого входиливідомі архітектори України таексперти в галузі будівництва, оцінювали 20 проєктов команд-фіналістів за такими критеріями:

• використання металевих конструкцій як основного матеріалу реалізації задуму проєкту;
  • відповідність архітектурної та конструктивної форм;
  • містобудівна концепція;
  • функціональність та художня виразність;
  • оригінальність та новизна ідеї.

Аудитор компанії BakerTilly відстежувала хід голосування та виставляння оцінок жури під час захисту конкурсних проєктів, а також здійснювала контроль підрахунку голосів, чим забезпечувалася прозорість та коректність опрацьовуваних даних.

Насамкінець, відбулася церемонія нагородження переможців і відзначення призерів архітектурного студентського конкурсу STEELFREEDOM 2019.

Серед призерів компанія Вікант відмітила команду НАУ D-618 (Арсен Зералі, ФАБД-102м; Владислав Келюх, ФАБД-402, Ігор Осадчук, ФАБД-102м, Максим Ракович, ФАБД-103м, Ганна Поліщук, ФАБД-402) та подарувала їм набір книжок з архітектури.

Також традиційний партнер конкурсу – фірма Trimble/Tekla презентувала команді НАУ подарункові сертифікати (номіналом 2500 евро) на безкоштовну ліцензію інструментального програмного засобу партнера-разробника Tekla на 2020 рік.

Також проєкт команди НАУ буде переданий до регіонального этапу конкурсу Tekla BIM Awards.

Вітаємо переможців!