Відкритий семінар «Дизайн і архітектура німецької глибинки»

28 листопада 2019 року відбувся відкритий семінар «Дизайн і архітектура німецької глибинки», який провела член Спілки дизайнерів України, старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любава Обуховська. Для присутніх студентів 2-го, 3-го, 4-го курсів і викладачів спікер розповіла про якісну продукцію, власне про м’які меблі всесвітньо відомої німецької фірми «ROLF BENZ», поділилася своїми коментарями і враженнями від відвідання шоу-руму і заводу цього виробника в місті Нагольд, що на південному заході Німеччини в землі Баден-Вюртемберґ. Проаналізувала історію розвитку компанії «ROLF BENZ», принципи і підхід у роботі компанії, трудову етику на виробництві. Розказала про етапи виробництва продукції цього бренду і продемонструвала цей процес у відеоролику. Крім того, представила свій огляд місцевості, де перебувала, з її населенням і архітектурою, виділяючи при цьому її особливості і добротний підхід німців у цій справі.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ