Відкриття персональної виставки творчих робіт Лесі Карої «Hendmade»

Mb 1 800 600

2 грудня 2019 року на кафедрі містобудування ФАБД (ауд.3-325) відбулось відкриття персональної виставки майстрині художньої вишивки Лесі Карої «Hendmade».

До експозиції увійшли картини та ікони, виконані французьким муліне DMC палітрою від 10 до 50 кольорів в техніці «хрест» та «півхрест».

Роботи виконані упродовж 2007-2019 років. Кожна з них пов’язана з відповідним етапом приватного життя майстрині або виконана в подарунок друзям та родичам.

На сьогоднішній день колекція робіт майстрині складається з понад 100 вишитих різними техніками картин, більшість яких зберігається у приватних колекціях в Україні, Польщі, Іспанії, Ірландії.

З нагоди відкриття персональної виставки Лесю Кару привітали:

Октябрина Чемакіна, декан ФАБД;

Галина Агєєва, завідувач кафедри містобудування;

Василь Макаров, відповідальний за навчальну роботу;

Світлана Тімкіна, відповідальна за виховну роботу;

Валерій Першаков, професор кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів;

Григорій Болотов, доцент кафедри містобудування.

Відвідувачів – викладачів, співробітників та студентів ФАБД – вразила краса, майстерність виконання та оформлення робіт. Вони висловили вдячність майстрині за надану можливість доторкнутися до її творчого доробку, побажали гарного настрою та цікавих творчих знахідок, успіхів у всіх починаннях!

Виставка триватиме до 13 грудня 2019 року.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК