В рамках співробітництва між кафедрою дизайну інтер'єру НАУ

В рамках співробітництва між кафедрою дизайну інтер'єру НАУ та кафедрою архітектури та дизайну Вільнюського технічного університету Гедимінаса, Литва (ВГТУ) була досягнута домовленість щодо проведення щорічних воркшопів з дизайну середовища та контекстуального проектування. Перший сумісний воркшоп "Благоустрій прибережної території історичного центру м.Києва" був запланований на вересень-грудень поточного року. В період з 22 по 25 вересня було проведено натурні дослідження на Річковому вокзалі м.Києва, фотофіксацію та обговорення завдань студентами ВГТУ та НАУ.

А 22 листопада відбулася презентація першого етапу воркшопу на факультеті архітектури ВГТУ за участю доцента кафедри дизайну інтер'єру Національного авіаційного університету Краюшкіної К.В. Викладачі кафедри архітектури ВГТУ RolandasPalekas, DonaldasTrainauskas, JolantaJundiene представили виставку робіт студентів, макети, реферати та презентації. Студенти-дизайнери НАУ представили ескізи пропозицій з благоустрою Поштової площі       . Під час зустрічі обговорені подальші етапи співпраці та шляхи реалізації сумісних проектів.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК