Перші кроки на шляху до опанування професією

MB 1 800 600

28 листопада 2019 року на кафедрі містобудування ФАБД відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів першого курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

На засаді набутих упродовж І семестру під керівництвом старшого викладача кафедри Наталії Бжезовської знань з «Композиції»майбутні архітектори спробували художніми засобами передати свої архітектурно-художні ідеї.

На виставці представлені площинні композиції. Серед них симетричні, асиметричні; такі, що створені на основі використання метричного ряду, а також динамічні та статичні композиції.

Навички практичної роботи з декоративно-графічними зображеннями допоможуть студентам в майбутньому у процесі архітектурного проектування.

На відкритті виставки був презентований Практикум "Композиція"(укладачі: канд. арх., доцент Григорій Болотов, старший викладач Наталія Бжезовська), який вийшов друком на початку листопада 2019 року та призначений для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

Виставка триватиме до 10 грудня 2019 р.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку (ауд.4-208, хол).

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ