СПІВРОБІТНИЦТВО КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ ФАБД НАУ З КАФЕДРОЮ АРХІТЕКТУРИ ЖИТЛА ТА АРХІТЕКТУРНОЇ КОМПОЗИЦІЇ КРАКІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

В рамках договору про співробітництво між НАУ та Краківською політехнікою розпочалась співпраця кафедри дизайну інтер’єру ФАБД НАУ та кафедри архітектури житла і архітектурної композиції Інституту архітектурного проектування факультету архітектури Краківської Політехніки. З ініціативи завідувача кафедри Томаша Козловського почесними гостями на конференцію «Defining the Architectural Space 2019», що проходила 22-23 листопада в Кракові, були запрошені завідувач кафедри дизайну інтер’єру, професор О.П. Олійник та доцент цієї ж кафедри Л.Р. Гнатюк. Крім участі в конференції, співробітники кафедри ДІ домовились з керівниками Інституту архітектурного проектування Краківської Політехніки щодо проведення стажування та обміну викладачами.

Під час перебування в Краківській політехніці були проведені зустрічі з деканом Інституту архітектурного проектування, професорами та студентами, та розроблено програму першого міжнародного міжкафедрального стажування, в яку увійде написання статей, проведення воркшопів, участь в спільних наукових і творчих розробках та проведення відкритих лекцій. З боку НАУ запрошення на тримісячне очно-дистанційне стажування отримали завідувач кафедри дизайну інтер’єру, професор О.П. Олійник та доцент цієї ж кафедри Л.Р. Гнатюк. Стажування триватиме до кінця лютого. Із свого боку, кафедра дизайну інтер’єру ФАБД НАУ запрошує на стажування доктора архітектури, інженера  Юстина Кобиларчик та доктора архітектури, інженера Домініку Кушнеж-Крупа. Їхнє стажування розпочнеться після новорічних свят.

В конференції Краківської політехніки приймали участь також представники КНУБА: перший проректор доктор техн. наук Денис Чернишев, декан факультету містобудування проф. Алі Мамедов, проф., доктор архітектури Юлія Івашко та інші. З колегами обговорювались питання внутрішнього співробітництва.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ