Візит делегації Нінься-Хуейського Автономного округа Китайської Народної Республіки

З 11 по 14 листопада 2019 року до Національного авіаційного університету завітала делегація фахівців Нінься-Хуейського Автономного округа Китайської Народної Республіки на чолі з директором Департаменту науки та технологій цієї провінції Гуо Бінгхеном. До складу делегації також увійшли Лиу Шієн завідувач відділу Департаменту науки та технологій, Цао Тіан-Шенг головний менеджер Департаменту науки та технологій, Ванг Дезі доцент Нінься Університету, Цао Тианбенг доцент Нінься Університету, Ляй Айхорн начальник Департаменту цивільного персоналу, Цанг Tіанге оперативний менеджер Департаменту науки та технологій, Яо Miн вице-президент компанії Чайна Електрик Енерджи Нінься Коал Індастріал Ко. Лтд .

З боку Національного авіаційного університету гостей зустрічали проректор з наукової роботи д.т.н., професор Володимир Харченко, директор інституту міжнародногоспівробітництва та освіти В’ячеслав Тимохін, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Андрій Бєлятинський, завідувач сектору міжнародних угод та навчально-наукових програм Відділу міжнародних зв’язків Захарчук С.П.

Під час робочої зустрічі були обговорені питання щодо співробітництва в науковій сфері, а саме: розвиток безпілотної авіації, сучасних авіаційних розробок, впровадження екологічно чистих безвідходних технологій виробництва, новітніх технологій очищення питної води, змін розвитку антропогенно-трансформованих водних екосистем,   застосування металургійних шлаків чорних металів та зол-виносу теплоелектростанцій для будівництва та реконструкції автомобільних доріг та аеродромів, впровадження базальтової фібри, базальтової арматури, базальтових геотекстильних матеріалів або їх аналогів під час реконструкції аеропортів тощо.Значну зацікавленість у гостей викликали можливість проходити навчання для отримання сертифікатів пілотів, підготовка пілотів, авіадиспечерів та стюардес із застосуванням комп’ютерних програм та тренажерів.

У рамках візиту гості були ознайомлені з музеєм НАУ, державним музеєм авіації НАУ, навчальним ангаром НАУ, який є найбільшим у Європі, виставковим залом ФАБД НАУ, навчальних та навчально-наукових лабораторій кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів та інших кафедр факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ. Зустріч пройшла у доброзичливій та конструктивній площині.

ДокладнІше фото.