Збори трудового колективу ФАБД

Відбулися збори трудового колективу Факультету архітектури, будівництва та дизайну. На порядку денному зборів: звіт декана Октябрини Чемакіної та обговорення планів і перспектив розвитку факультету.

На збори були запрошені ректор Володимир Ісаєнко та начальник відділу управління та адміністрування Анатолій Михненко. Ректор заслухав результати діяльності факультету, а також ознайомив співробітників з основними досягненнями університету та подальшими напрямками його діяльності. Він виразив слова підтримки факультету та побажав колективу успіхів в реалізації намічених цілей.

За результатами звіту трудовий колектив шляхом відкритого голосування одноголосно визнав результати роботи декана факультету задовільними.