Візит делегації Північно-західного Політехнічного університету Китайської Народної Республіки

З 26 по 29 жовтня 2019 року до Національного авіаційного університету завітала делегація фахівців Північно-західного Політехнічного університету (ПЗПУ) / NorthwesternPolytechnicalUniversity(NWPU)із м.Сіань Китайської Народної Республіки. До складу китайської делегації увійшли директор Центру автоматизації експериментальних досліджень ПЗПУ, д.т.н., професор ЧангЧінгВанг та заступник декана,к.т.н., доцентЦенгГуангХуа та інші. З боку Факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету гостей зустрічали завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів, д.т.н., професор Андрій Бєлятинський, професор кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівк.т.н., доцент Михайло Жданович, доценти кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів:к.т.н. Олександр Дубик, к.т.н. Олександр Пилипенко, к.е.н. Віктор Степура, а також асистент Катерина Лисницька.

Під час зустрічі обговорювались питання залучення китайських студентів до навчання в магістратурі, аспірантурі та докторантурі, проходження українськими та китайськими студентами практик, а також проведення спільних наукових досліджень на лабораторній базі НАУ та ПЗПУ. За результатами переговорів планується підписання договору про співпрацю.

У рамках візиту гості також відвідали Музей історії НАУ та навчальний ангар, який є найбільшим у Європі, а також ознайомились з навчальними аудиторіями та лабораторіями ФАБД.