Відкритий семінар для дизайнерів «Як стати справжнім фахівцем у своїй професії»

23 жовтня 2019 року на кафедрі комп’ютерних технологій дизайну і графіки ФАБД НАУ відбувся збірний фаховий семінар для студентів напряму «Дизайн», який організували старші викладачі кафедри Шевель Людмила Віталіївна та Обуховська Любава Василівна. На цей захід «Як стати справжнім фахівцем у своїй професії» було запрошено практикуючих спеціалістів у сфері дизайну – Петриченко Юлія, діючий дизайнер-архітектор, директор і засновниця школи ChallengeDesign, та Бондаренко Олександр, майстер будівельних робіт, співзасновник школи ChallengeDesign. Вони для присутніх студентів розказали про важливість світлового дизайну у сучасному інтер’єрі, основні види освітлення і їх особливості, а також пояснили, як за допомогою освітлення перетворити недоліки кімнати в їх переваги та як прораховувати необхідну кількість світла для конкретного приміщення. Про цікавість тематики цього семінару свідчать чимала кількість присутніх студентів 2-го, 3-го, 4-го курсів і їх активність ставити запитаннях гостям.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК