Візит делегації Науково-дослідного інституту автомобільних доріг і мостів Міністерства транспорту Китайської Народної Республіки

З 15 по 18 жовтня 2019 року до Національного авіаційного університету завітала делегація фахівців Науково-дослідного інституту автомобільних доріг і мостів Мінстерства транспорту Китайської Народної Республіки (м.Пекін) на чолі з директором інституту к.т.н., професором ХеЙонгом. До складу делегації також увійшли представники компанії Chinese Road Transportation Verification and Inspection Hi-Tech Co., Ltd Ханг Боан, Цанг Цжійонг, Мао Лиджиан та Лі Джинг. Ця дочірня компанія спеціалізується на перевірці якості будівництва автомобільних доріг та мостів, гідротехнічних споруд тазлітних смуг, складування та транспортування, фінансових інвестиціях; оцінки якості, сертифікації та верифікації дорожньо-будівельних матеріалів, дорожньої техніки та обладнання, проектно-дослідницьких роботах, а також проектних, консультаційних та виробничих питаннях. З боку Національного авіаційного університету гостей зустрічали проректор з міжнародного співробітництва і освітид.т.н., професор Олександр Запорожець, директор інституту міжнародного співробітництва та освіти В’ячеслав Тимохін, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Октябрина Чемакіна та завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Андрій Бєлятинський.

Під час зустрічі обговорювались питання залучення китайських студентів до навчання в магістратурі, аспірантурі та докторантурі, проходження українськими та китайськими студентами практик, а також проведення компанією досліджень на лабораторній базі НАУ. В результаті переговорів сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння, за яким незабаром послідує повноцінний договір про співпрацю.

У рамках візиту гості також відвідали Музей історії НАУ та навчальний ангар, який є найбільшим у Європі, а також ознайомились з навчальними аудиторіями та лабораторіями ФАБД.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ