Проектні дні студентів бакалаврів кафедри Дизайну інтер’єру

17 жовтня 2019 року відбулась друга запланована екскурсія до салону меблів Дэвис Каза / Davis Casa. Салон комплектує інтер'єри меблями, дверима, світильниками, килимами та іншими необхідними речами. Крім того зони outside, SPA, басейни, яхти і навіть залізничні вагони для VIP персон. В колекції безумовні лідери сучасного дизайну B & B ITALIA, MAXALTO, GIORGETTI, FLOU, bulthaup, POLIFORM, VARENA, Vitra, MOOOI, RIMADESIO. У портфоліо студії меблів об'єкти громадського призначення та приватні об'єкти в Києві, Криму, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Луцьку, Буковелі, а також в Ніцці, Відні, Тоскані, Баден-Бадені, Лімасолі, Хайфі, створені з кращими українськими дизайнерами, а також фахівцями архітектурних бюро Hill Spink і Herzog & de Meuron.

Екскурсію організували та провели викладачі кафедри Дизайну інтер’єру - архітектор та дизайнер інтер'єрів А.Ю. Москальцов разом з колегою, викладачем Л.К. Єременко.

Велика подяка заступнику головного менеджера салону мебелів Дэвис Каза – Кохановській Вікторії за проведену екскурсію.

Студенти ознайомилися з приватним підприємство "Девіс" виробником сучасних та класичних меблів, що працює на українському ринку більше 15 років. Результати будуть використані в процесі курсового та дипломного проектування.