АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО: найбільша європейська архітектурна конференція з нових технологій

9–11 жовтня 2019 року у Києві відбулася міжнародна конференція "Архітектура Майбутнього" – найбільша європейська архітектурна конференція з нових технологій, що формують майбутнє AEC галузі і що об’єднує архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа – всіх, хто прагне змінити світ шляхом розвитку передових інформаційних технологій.
Тема Конференції в 2019 році: "НЕМИНУЧЕ: Підривні технології, що формують майбутні тренди АЕС галузі".
У анонсі конференції її куратор Дмитро Аранчій інтригуюче передбачав: «На нас чекають найзахоплюючі архітектурні часи в історії людства, і вони вже стукають у браму». І не помилився.
Захід являв собою органічну інтеграцію трьох взаємопов’язаних частин:
– 3-денна конференція для 2000+ учасників з лекціями і дискусіями визнаних архітекторів з усього світу;
– експо-зона з сучасними технологіями, продуктами і рішеннями для сфери архітектурного проектування і будівництва;
– найякісніший нетворкінг серед учасників конференції, спікерів і партнерів в рамках підсумкової вечірки AF After Party.
Основні теми конференції:
– ДЕНЬ 1, Жовтень 9: Майбутнє міста;
– ДЕНЬ 2, Жовтень 10: Майбутнє простору;
– ДЕНЬ 3, Жовтень 11: Підривні технології, що формують нову архітектуру.
Завдяки спонсорській підтримці фірми Allbau Software (Німеччина) в Україні – партнера кафедри архітектури з сучасних комп’ютерних технологій архітектурно-будівельного призначення на основі САПР Allplan NEMETCHEK – у роботі конференції взяв участь завідувач кафедри архітектури Юрій Дорошенко.
На конференції були присутні сотні студентів провідних ЗВО Києва, що дало їм змогу ознайомитися з найсучаснішими тенденціями в архітектурі, містобудуванні, дизайні архітектурного середовища.
Багато студентів проявили кмітливість і попали на конференцію як волонтери. Серед таких – Роман Савченко, студент-архітектор ФАБД.
Докладна інформація про конференцію розміщена за адресою: https://architectureofthefuture.com/uk/#programs.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ