Художня виставка «Академічна постановка»

З 19 вересня по 4 жовтня 2019р

У науково- технічні бібліотеці НАУ, 8 корпус, 2 поверх проходила художня виставка «Академічна постановка».

Виставкабула організована на базі кафедри Основ архітектури та дизайну. У відкритті виставки приймали участь декан ФАБД Чемакіна О. В. , голова наукової ради ФАБД Белятинський А. О., завідуючі кафедрами Трошкіна О.А., Дорошенко Ю. О., викладачі кафедр, студенти. На виставці були представлені, кращі академічні постановки різних років з методичного фонду кафедри Основ архітектури та дизайну .Мета виставки - показати студентам напрямку підготовки «Архітектура» та «Дизайн» рівень виконання академічної постановки та заохочення до подальшого навчання. Відвідувачі виставки отримали приємні хвилини від спілкування з мистецтвом.

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ