ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ АРХІТЕКТУРНОЇ ШКОЛИ НАУ У XXVІІI ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ ВИПУСКНИКІВ АРХІТЕКТУРНИХ, ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ТА ХУДОЖНІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

14 жовтня 2019 року в місті Рівне у Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся XXVІІI Огляд-конкурс дипломних проектів (робіт) випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України з міжнародною участю за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Спілки архітекторів України, Української Академії Архітектури, Рівненської міської ради, Рівненської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Конкурс проводився з метою презентації досягнень архітектурно-дизайнерських шкіл України і зарубіжжя та обміну професійним досвідом.

Представники відомих архітектурно-дизайнерських шкіл з різних міст України, а також Азербайджану, Білорусі та Лівану. представили свої творчі роботи, креативні проекти та цікаві дизайнерські рішення.

Загалом, у цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 26 закладів вищої освіти, що представили 337 найкращих дипломних проектів (робіт) студентів архітектурних і дизайнерських спеціальностей, які були відзначені компетентним журі Дипломами 1-го, 2-го і 3-го ступенів. Якісний склад учасників заходу – 19 докторів наук та 47 кандидатів архітектури – свідчить про його авторитетність та вагому роль у розвитку архітектурно-дизайнерської освіти України.

Факультет архітектури, будівництва та дизайну взяв активну участь в Огляді-конкурсі дипломних проектів (робіт) бакалаврів та магістрів за спеціальностями 191 «Архітектура та містобудування» (9 робіт) та 022 «Дизайн» (8 робіт), а також у роботі реферантур з усіх номінацій.

За підсумками цьогорічного Огляду-конкурсу Дипломом від Національної спілки архітекторів України у номінації "Експериментальне проектування (футуристичний проект, енергоефективна архітектура, інноваційні технології)" відзначено дипломну роботу магістра Катерини Рябої "Методи архітектурно-планувальної організації орбітальних космічних станцій" (науковий керівник д.т.н., проф. Дорошенко Ю.О.).

Лауреатами Огляду-конкурсу від Національного авіаційного університету за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» стали всі 9 представлених до розгляду робіт.

За оцінками компетентного журі на чолі з Президентом Національної спілки архітекторів України Гусаковим В.М. Дипломами 1-го і 2-го ступенів були відзначені такі бакалаврські проекти і магістерські роботи:

БАКАЛАВРИ:

Дипломами 1-го ступеня були відзначені дипломні проекти:

1) Макух Надії "Аеровокзал на штучному острові" (керівник к.арх., доцент Бармашина Л.М.);

2) Мережко Анни "Добудова до храму Святителя Іоанна Шанхайского у місті Києві" (керівник ст. викладач Хлюпін О.А.);

3) Осадчука Ігоря "Апарт-готель у місті Кадіс (Іспанія)" (керівник ст. викладач Хлюпін О.А.);

4) Розбицької Анастасії "Молодіжний фестивальний центр в структурі експоплаза" (керівник к.арх., доцент Бармашина Л.М.).

Дипломом 2-го ступеня були відзначені дипломні проекти:

5) Мовчан Світлани "Молодіжний науково-інноваційний центр в НАУ" (керівник к.арх., доцент Бармашина Л.М.);

6) Однорог Олени "Дитяча академія архітектури та образотворчого мистецтва в НАУ" (керівник к.арх., доцент Бармашина Л.М.);

МАГІСТРИ:

Дипломами 1-го ступеня були відзначені дипломні роботи:

7) Онікієнко Анастасії "Принципи архітектурного проектування центру МНС у міському середовищі" (науковий керівник д.т.н., проф. Дорошенко Ю.О.);

8) Рябої Катерини "Методи архітектурно-планувальної організації орбітальних космічних станцій" (науковий керівник д.т.н., проф. Дорошенко Ю.О.);

9) Чиколовець Катерини "Методи архітектурно-планувальної організації прибуткового житла" (науковий керівник д.т.н., проф. Дорошенко Ю.О.).

Вітаємо наших дипломантів та їхніх керівників з високими відзнаками та бажаємо їм натхнення, творчої самореалізації та успішної архітектурної і освітянської кар’єри!

СТЕПАНЧУК
ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ