logo nau 1
LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

--

Презентація Концепції розвитку Києва та дипломів студениів ФАБД на Бієннале архітектури в Кракові

В Кракові 7-9 жовтня 2019 року проходило Міжнародне бієннале архіиектури. Темою цього видатного міжнародного конкурсу в нинішньому році було: "Зв'язки - місто та ріка". В програмі, крім проектного конкурсу, було передбачено презентації міжнародних експертів, присвячені цій тематиці. Доповіді відбиралися поважним міжнародним журі на основі попереднього перегляду рефератів, авторів яких запросили особисто представити презентацію на науковому семінарі-конкурсі в Конгрес-центрі Кракова. Серед багатьох міжнародних учасників було відібрано доповідь співробітників НАУ (автори - доц. О.П.Олійник, зав.кафедри дизайну інтер'єру ФАБД, віце-президент НСАУ; доц. О.П.Чемакіна, декан ФАБД; доц. Н.Ю.Авдєєва). Спільну доповідь на тему: "В пошуках втрачених просторів: концепція поєднання столиці-міста Києва з акваторією р. Дніпро", присвячену еволюції розвитку Києва на основі аналізу його генеральних планів з авторською концепцію повернення міста до річки представила в Кракові Олена Павлівна Олійник. Концепція була проілюстрована комплексними дипломними проектами студентів-архітекторів "Перлина Дніпра", де всебічно розкриті можливості організації громадських просторів, пов'язаних з акваторією річки. Доповідь зустріли з великою зацікавленістю. Крім доповіді О.Олійник, О.Чемакіної, Н.Авдєєвої, в конкурсі приймали участь ще чотири доповіді від України - з Києва, Харкова та Львова. Наукові зв'язки між Україною та Польщею посилюються.