Вакансія від компанії Авіаконтакт

Компанія Авіаконтакт (www.aviacontact.com) допомагає подорожувати людям
по всьому світу. Нашими партнерами є відомі міжнародні компанії в сфері
туризму та подорожей.

Якщо ти небайдужий до людей та готовий допомогти у вирішенні питань, що виникають під час подорожей — ця вакансія для тебе. Це унікальна можливість реалізувати себе у сфері туризму без попереднього досвіду! Твоєю місією буде — надання консультацій та допомога туристам, а також вирішення нестандартних ситуацій, що доволі часто трапляються під час подорожей. Ми пропонуємо: Гнучкий графік, що надає можливість поєднувати роботу та навчання. Оплачуване навчання. Безмежні можливості вдосконалення іноземних мов під час спілкування з туристами зі всього світу. Можливість проходження практики для студентів. Надбання навичок роботи в сучасних CRM системах. Відповідну винагороду за якісну та сумлінну роботу. Ми знаходимося майже в центрі Києва, в бізнес-центрі «Євро-Пасаж», поряд з метро Олімпійська/Вокзальна. Цікаво? Якщо ти: володієш англійскою, або iншою іноземною мовою на рівні upper- intermediate (B2), відкритий до спілкування з подорожуючими з різних країн впевнено користуєшься ПК бажаєш навчатися і вдосконалюватись — тисни на кнопку та відправляй резюме, наш HR- менеджер зв’яжеться з тобою найближчим часом!

Email Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 0443590510, 380675525363, 380675065747 We help people fly! З повагою, Ольга Діденко 38 067 500 34 30