СПІВРОБІТНИЦТВО КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ ФАБД НАУ З АРХІТЕКТУРНИМ ФАКУЛЬТЕТОМ ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ГЕДИМІНАСА, ВІЛЬНЮС, ЛИТВА

Кафедра Дизайну інтер'єру розширила рамки існуючої угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом та Вільнюським Технічним університетом Гедимінаса, Вільнюс, Литва і почала працювати за напрямком "Дизайн архітектурного середовища" з архітектурним факультетом ВГТУ.

В період з 22 по 24 вересня2019 року в рамках угоди, проводилося виконання завдання з благоустрою території. Для сумісного воркшопу була вибрана ділянка історичного центру Києва - біля Річкового вокзалу та Рибальський півострів.

24 вересня відбулася зустріч в НАУ, в якій приймали участь декан ФАБД Чемакіна О.В., завідувач кафедри дизайну інтер'єру Олійник О.П., доцент кафедри Краюшкіна К.В, студенти-магістри, які навчаються за напрямом дизайн. З литовської сторони були присутні професор архітектури ВГТУ Дональдас Транаускас разом із 10-ма судентами 5-го курсу.

Сторони обговорили подальшу співпрацю між університетами стосовно проведення сумісних робіт та наукових практик, які входять до напряму "Дизайн середовища" та можливості в освітній галузі. Гості ознайомилися з кращими роботами студентів, відвідали музей історії НАУ, навчальний ангар та кафедру дизайну інтер'єру ФАБД.