Відбулася презентація нового англомовного видання _

05 вересня 2019 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів Факультету архітектури, будівництва та дизайну відбулася презентація нового англомовного навчального посібника колективу авторів Національного авіаційного університету V.Pershakov, A.Bieliatynskyi, V.Burlay «Water Supply and Drain» («Водопостачання та водовідведення» англ. мов.) Видавництво: LAP LAMBERT Academic Publishing, U.S.A., Mauritius, 2019, 230p. Видання було рекомендовано до друку Науково-технічною радою Національного авіаційного університету. Відповідальний за науково-методичну роботу ФАБД професор Андрій Бєлятинський від щирого серця привітав професора Валерія Першакова, який очолив авторський колектив посібника, а також всіх викладачів кафедри з цією визначною подією. Серед рецензентів видання викладачі англомовного проекту НАУ: доктор технічних наук, професор Марія Барабаш, кандидат технічних наук, доцент Олександр Пилипенко, старший викладач Сергій Юрченко.

У навчальному посібнику подано повний конспект лекцій та інструкції щодо проведення лабораторних робіт, виконання домашніх робіт, а також тестові питання щодо захисту лабораторних робіт та завдання для модульного контролю з навчальної дисципліни «Водопостачання та водовідведення». Посібник розрахований на англомовних студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Він може бути корисний викладачам, аспірантам, докторантам та всім, хто цікавиться питаннями інженерної гідравліки та технічної механіки рідини.