Запрошуємо на презентацію Архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM’2019

5 вересня 2019 року о 15-00 год. в ауд. 4-208 (кафедра містобудування ФАБД) відбудеться презентація Архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM’2019.

Конкурс заснований у 2014 році Українським Центром Сталевого Будівництва.

Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР, Protan, Veka.

Проведення щорічного конкурсу підтримується Національною спілкою архітекторів України.

Головна мета конкурсу – залучити майбутніх фахівців будівельної галузі до створення креативних проектних рішень об’єктів нерухомості зі застосуванням сталевих конструкцій.

Цього року студентам 4-6 курсів архітектурних та будівельних закладів вищої освіти буде запропоновано розробити проекти соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь (замовник: Маріупольська міська рада) та житлового комплексу AlfaResidence в м. Дніпро (вихідні дані надані компанією UTG Residence, девелопер проекту - DC Evolution).

На презентації організатори конкурсу планують деталізувати склад конкурсних завдань, висвітлити вимоги до проектних рішень, формування команд учасників та ін.

Майбутні архітектори та будівельники! Участь в конкурсах - це, насамперед, ваш шанс залучитися до моделювання професійної проектної роботи, спрямованої на створення комплексних рішень складних будівельних завдань.