Формування професійної компетентності майбутніх архітекторів під час будівельно-технологічної практики

21-06-2019

Будівельно-технологічна практика є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки майбутніх архітекторів,щомає на меті набуття професійних навичок та вмінь стосовно реалізації проектних рішень.

Цього року студенти 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» проходили будівельно-технологічну практику під керівництвом завідувачки кафедри містобудування Галини Агєєвої та доцентки кафедри містобудування Марії Тимошенко на об’єктах НАУ, де проводяться ремонтні роботи, а саме, корпусах №№17, 18 Навчально-спортивного оздоровчого центру (НСОЦ).

У складі бригади малярів Виробничо-ремонтної служби (начальник Микола Михалко) студенти мали можливість ознайомитися з організацією та управлінням малярними роботами на будівельних майданчиках, особливостями виконання оздоблювальних робіт, дотримання технологічних вимог до обладнання, матеріалів, обробки вертикальних та горизонтальних поверхонь, техніки безпеки, тощо.

З боку НСОЦ (директор Дмитро Ніколаєвич) були створені відповідні умови для праці та відпочинку: надані роздягальні, санвузли, душові; під час обідньої перерви – столи для гри у теніс.

За безпосередньою участю студентів були виконані підготовчі, штукатурні та малярні роботи на вхідній групі корпусу №18, вестибюлях, коридорах корпусів №17, 18, частки головного фасаду корпусу №17.

Результати сумісної праці задовольнили обидві сторони – студентів та організаторів.