Студенти НАУ набувають навичок організації та виконання будівельних робіт

1 800 600

4 червня 2019 р. студенти 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» відвідали Державну наукову архітектурно-будівельну бібліотеку імені В. Г. Заболотного (ДНАББ - http://www.dnabb.org/). Саме цим заходом розпочалась будівельно-технологічна практика, спрямована на набуття майбутніми архітекторами навичок організації та виконання будівельних і оздоблювальних робіт.

Метою практики є набуття студентами знань і навичок, які формують професійну компетенцію «Будівельне виробництво – засіб реалізації архітектурного рішення». Студенти мають в умовах реального будівельного виробництва вивчити прогресивні методи організації будівництва, сучасні будівельні технології, основні будівельні роботи.

До початку заходу співробітниками ДНАББ були сформовані тематичні добірки за програмою практики: «Проектні рішення будівель житлового та громадського призначення», «Благоустрій прибудинкових територій», «Типові технологічні карти у будівництві», до яких були включені й навчальні видання, підготовлені за участю викладачів кафедри містобудування НАУ.

Це дозволило студентам приступити до виконання індивідуальних теоретичних завдань та підготуватися до розв’язання аналогічних проблем під час практичних занять, передбачених програмою будівельно-технологічної практики.

Користуючись нагодою перебування в ДНАББ, під керівництвом завідувача кафедри містобудування Галини Агєєвої, доцента кафедри Марії Тимошенко, старшого викладача Наталії Бжезовської студенти ознайомилися із особливостями формування та зберігання документально-інформаційних ресурсів. Особлива увага була приділена архівним кресленням пам’яток української та світової архітектури, колекціям науково-технічної та проектної документації.