НОВА ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ФАБД

НОВА ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ФАБД В ЛАНДШАФТНОМУ КОНКУРСІ «УКРАЇНА КВІТУЧА» ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ОАД ТРОШКІНОЇ ОЛЕНИ АНАТОЛІЇВНИ

Наприкінці 2018 року під патронатом Міністерства освіти і науки України у Києві, в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККіМ) відбувся Х Міжнародний конкурс молодих дизайнерів ''Україна квітуча 2018''. Захід підтримали Спілка дизайнерів України, Національна спілка фотохудожників України.

Загалом у конкурсі взяли участь представники 27 міст України, 51 вишу, творчих шкіл, інших закладів. Журі відібрало 287 робіт, серед яких визначило переможців змагання, що були нагороджені дипломами лауреатів Національного конкурсу ''Україна квітуча 2018'' І - ІІІ ступенів, Великою золотою медаллю Гран-Прі, золотою та срібною медалями.

Приємно зазначити, що студенти ФАБД, під керівництвом завідувача кафедри основ архітектури та дизайну Трошкіної Олени Анатоліївни отримали диплом І ступеня, який було вручено 22 травня 2019 року на спеціальному урочистому заході.

У привітальному слові було відмічено професійну роботу Трошкіної О.А. у галузі ландшафтної архітектури та високий рівень студентських проектів під її керівництвом , а також згадано про неодноразову відзнаку на конкурсі «Україна квітуча» усіх творчих колективів від НАУ.

Вітаємо Олену Анатоліївну із успіхом та бажаємо натхнення в подальших проектах!