Травневі фарби середовища НАУ очами студентів ФАБД

a

27 травня 2019 року в НТБ НАУ відбулось відкриття виставки фоторобіт 25 студентів 1-3 курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», організованої за ініціативи кафедри містобудування ФАБД (завідувач – к. т. н., с. н. с, член-кореспондент Академії будівництва України Галина Агєєва).

Впродовж всього історичного періоду підготовка архітекторів велась на базі набуття професійних навичок формування художнього смаку з рисунку, живопису, графіки, композиції. Екстремальний розвиток художньої фотографії, як окремої гілки образотворчого мистецтва, вимагає від сучасних архітекторів майстерності фотографів. Факультативні заняття з фотографістики проводяться викладачами кафедри містобудування впродовж останніх 5 років, а результати засвоєння знань та набуття навичок демонструються на щорічних тематичних виставках («Барви осені», «Alma Mare очами студентів», «Небо починається з землі»). Це – складова сучасного інноваційного підходу до методології та організації архітектурної освіти в України.

Оцінюючі дуже широкий спектр тематики, який охоплює сучасна фотографістика, викладачі кафедри – доцент Григорій Болотов, доцент Марія Тимошенко, старший викладач Наталія Бжезовська – концентрують увагу студентів на оволодінні майстерністю художньої фотографії, пов’язаної з авіацією та Alma Mater.

Фотороботи, виконані в травні 2019 р., передають свідоме творче відчуття весняного настрою через власні емоції та образні сприйняття середовища НАУ з урахуванням засобів творчого процесу композиційних прийомів, сприйняття кольору, фактури, фону.

Серед перших відвідувачів виставці – співробітники Факультету архітектури будівництва та дизайну, Факультету транспорту, менеджменту і логістики, Науково-технічної бібліотеки, студенти НАУ.

За рішенням Оргкомітету:

- Дипломом І ступеня відзначена фоторобота «Квітучий НАУ» Ольги Стеценко (АР-203);

- Дипломом ІІ ступеня – фоторобота «Сквер приймальної комісії НАУ» Анни Теплової (АР-203);

- Дипломом ІІ ступеня – фоторобота «Півник НАУ» Яни Шинкаренко (АР-203). Робота представлена на афіші заходу;

- Дипломом ІІІ ступеня - фоторобота «НАУ в каштанах» Марини Бондарчук (АР-103);

- Дипломом ІІІ ступеня – фоторобота Тан Чін Сіана (АР-103);

- Дипломом ІІІ ступеня – фоторобота «Світло НАУки» Марії Чернишевої Марія (АР -203).

Усі учасники продемонстрували досить високий рівень розкриття змісту своїх художніх фототворів, використання сучасних технологій фотографії.

Виставка працює до 7 червня 2019 року з 10-00 до 17-00, НТБ НАУ (4-й корпус).