Європейський день парків в НАУ

23 травня 2019 року на кафедрі містобудування Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ студенти 2 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» представили на розгляд та обговорення проектні пропозиції щодо реорганізації території паркових зон Києва.

Цей захід був приурочений до Європейського дня парків (24 травня).

За ініціативою завідувача кафедри Галини Агєєвої та старшого викладача Наталії Бжезовської у якості базових об’єктів для проектування були обрані два парка Солом’янського району, - «Орлятко» та «Кадетський гай». Ці об’єкти є складовими Програми розвитку зеленої зони Києва, спрямованої на підвищення екологічної та санітарно-епідеміологічної безпеки проживання, стійке збереження високого рівня екологічної ємності урбанізованої системи, формування зеленої системи міста тощо.

Запропоновані студентами проектні рішення дитячих грально-розважальних комплексів, зон екстремального спорту, штучних водойм та фонтанів продемонстрували високий рівень засвоєння теоретичних знань та отримання практичних навичок творчої реалізації містобудівних та архітектурних завдань відповідного модуля навчальної дисципліни «Архітектурне планування».