ФАБД ЗАПРОШУЄ ДО КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ З САПР ALLPLAN

На факультеті архітектури, будівництва та дизайну (згідно з домовленістю-гарантією про партнерство між AllbauSoftwareGmbH і НАУ) вже сьомий рік поспіль студенти-архітектори та студенти-будівельники опановують комп’ютерні технології на основі САПР Allplan Nemetschek – найперспективнішого сучасного програмного засобу архітектурно-будівельного призначення.

З метою визначення результативності навчання Центр компетенцій Allbau Software в Україні (директор Юрій Смирнов та менеджер освітніх програм Євген Дегтярьов) 15 травня 2019 року в аудиторії 8.111 з 8-00 до 11-00 проводить кваліфікаційну сертифікацію для студентів НАУ та всіх бажаючих. До сертифікації запрошуються також студенти архітектурно-будівельних ЗВО Києва та практикуючі архітектори і інженери-будівельники.

Сертифікаційним завданням передбачається складання тесту (60 тестових питань закритого типу, 45 хвилин) та проектування котеджного будинку у середовищі САПР Allplan (2 години).

Під час сертифікації учасники користуються власним ноутбуком з встановленою ліцензійною програмою AllPlan (студентська версія).

Для з’ясування умов сертифікації та попередньої реєстрації 13 травня 2019 року в аудиторії 8.111 о 1100 фахівцями AllbauSoftware буде проведено консультацію.

Бажаємо успішної сертифікації усім її учасникам!