ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ-го ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ» СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ І АЕРОДРОМИ»

З 03.04.2019 р. по 05.04.2019 р. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Автомобільні дороги і аеродроми».

В олімпіаді взяли участь 30 учасників із 9 університетів України.

На олімпіаді Національний авіаційний університет представляли:

-                        Дубик Олександр Миколайович, к.т.н., асистент кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів, керівник команди НАУ, член журі олімпіади;

-                        Борис Олександр Олександрович, студент 3-го курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну;

-                        Мороз Олександр Олегович, студент 3-го курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну;

-                        Ширшов Олександр Вадимович, студент 4-го курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну;

-                        Стефашина Наталя Михайлівна, студентка 5-го курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну.

За підсумками журі студенти НАУ здобули перемогу в олімпіаді і були нагороджені дипломами з таких навчальних дисциплін:

-  Стефашина Наталя Михайлівна нагороджена дипломом за зайняте ІІ місце з дисципліни «Експлуатація автомобільних доріг»;

-  Ширшов Олександр Вадимович нагороджений дипломом за зайняте ІІ місце з дисципліни «Штучні споруди на автодорогах».

Вітаємо наших переможців!