/** **/

"ПОЛІТ–2019" на ФАБД: Підсумки засідання секції «Дизайн архітектурного середовища»

Згідно з Програмою XІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів НАУ «Політ. Сучасні проблеми науки» – 2019 4 березня 2019 року в аудиторії 8.111 відбулося засідання секції «Дизайн архітектурного середовища». Голова – Дорошенко Юрій Олександрович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри архітектури; секретар – Костюченко Ольга Анатоліївна, старший викладач кафедри архітектури.

На конференцію було подано 24 тези доповідей. На секційному засіданні було заслухано 19 доповідей. За результатами рецензування (С.Г.Буравченко, професор кафедри архітектури) тези цих доповідей були рекомендовані до друку в Збірнику тез конференції.

За результатами секційного засідання компетентним журі ухвалено:

1. Відзначити всіх доповідачів Сертифікатом учасника XІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки" – 2019;

2. Відзначити Дипломом І ступеня:

Мироненко Валерію Вікторівну за доповідь «Освітлення – як елемент естетичного образу міста». Науковий керівник – Бжезовська Н.В., ст. викладач.

3. Відзначити Дипломом ІІ ступеня:

Бондарчук Марину Сергіївну за доповідь «Використання флюгера в архітектурі сучасного міста». Науковий керівник – Бжезовська Н.В., ст. викладач

Крепку Ірину Олександрівну за доповідь «Алюзії в архітектурі». Науковий керівник – Трошкіна О.А., к.арх., доц.

4. Відзначити Дипломом ІІІ ступеня:

Спасіченко Катерину Володимирівну за доповідь «Реконструкція та переобладнання будинків масових серій типових проектів 60-х років минулого століття під доступне житло». Науковий керівник – Буравченко С.Г., к.арх., професор.

Сідорову Марію-Юлію Андріївну за доповідь «Збереження архітектурно-декоративної пластики фасадів історичної забудови кінця ХІХ–початку ХХ століття міста Києва». Науковий керівник – Сідорова І.О., ст. викладач.

Дорохову Наталію Володимирівну за доповідь «Концептуальні підходи до архітектурно-планувальної організації багаторівневих ферм в умовах міста». Науковий керівник – Дорошенко Ю.О., д.т.н., професор.