Інформація про ХІХ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Політ.

Звіт за результатами роботи секції

««Міське, промислове, цивільне та транспортне будівництво»

ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

2 квітня 2019 року в аудиторії 5.303 кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів (РААШ) відбулося засідання секції «Міське, промислове, цивільне та транспортне будівництво» ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки».

Засідання урочисто відкрив завідувач кафедри РААШ, д. т. н., професор Бєлятинський Андрій Олександрович.

У роботі секції взяли участь представники Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ (кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів, кафедри містобудування, кафедри комп’ютерних технологій будівництва, кафедри основ архітектури та дизайну), кафедри військової підготовки НАУ, Радіотехнічного факультету  НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

17 учасників представили 12 тематичних доповідей, в яких були висвітлені результати теоретичних і прикладних досліджень в галузі будівництва, зокрема, аеропортобудування; впровадження інноваційних технологій у транспортне та промислове будівництво; вивчення світових практик містобудування та збереження об’єктів національної спадщини.

Засідання пройшло на високому організаційному, науково-теоретичному рівнях в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.

Після підведення підсумків роботи секції було ухвалено рішення визначити найкращі доповіді:

І місце - Вент Олена, студентка 4 курсу ФАБД НАУ з доповіддю  «Реконструкція аеропортів як соціальний запит».

Науковий керівник – к. т. н., с. н. с., завідувач кафедри містобудування Агєєва Галина Миколаївна.

ІІ місце:

- Король Андрій, студент 4 курсу ФБД НАУ з доповіддю «Підсилення слабких ґрунтів основи дорожніх конструкцій».

Науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри РААШ Талах Світлана Михайлівна;

- Нікольчук Богдана, студентка 3 курсу ФАБД НАУ, з доповіддю «Планувальна організація та благоустрій територій, наближених до аеропортів».

Науковий керівник – к. т. н., с. н. с., завідувач кафедри містобудування Агєєва Галина Миколаївна;

- Скорик Ольга, студентка 4 курсу кафедри військової підготовці НАУ з доповіддю «Схеми та системи водопостачання США та України».

Науковий керівник – д. т. н., професор кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Першаков Валерій Миколайович.

ІІІ місце:

- Кірілов Іван, студент 2 курсу ФАБД НАУ з доповіддю «Розрахунок сталевих конструкцій на вогнестійкість».

Науковий керівник – асистент кафедри комп’ютерних технологій будівництва Башинська Ольга Юріївна;

- Паеранд Катерина, студентка 2 курсу ФАБД НАУ з доповіддю «Використання сучасних матеріалів на дорогах України».

Наукові керівники – к. т. н., доцент Химерик Тетяна Юріївна; к. т. н., доцент кафедри дизайну інтер’єрів НАУ Краюшкіна Катерина Вікторівна;

- Чернюк Світлана, студентка 2 курсу ФАБД НАУ з доповіддю «Проблема збереження та відновлення пам’яток польської культури на Хмельниччині».

Науковий керівник – к. арх., доцент, завідувач кафедри основ архітектури та дизайну Трошкіна Олена Анатоліївна.