/** **/

Зустріч студентів та представників меблевої компанії «Зона комфорту»

20 березня 2019 року на кафедрі дизайну інтер’єру, факультет архітектури, будівництва та дизайну відбулась зустріч студентів та представників меблевої компанії «Зона комфорту», яка є членом  Української Асоціації Меблевиків (УАМ), що постійно дбає про укріплення та оптимізацію зв’язків професіоналів та студентів. Під час зустрічі керівник з розвитку компанії Микола Олійник представив сучасні матеріали та комплектуючі у виробництві вбудованих меблів. Окрему увагу було приділено ергономічним вимогам проектування та конструювання меблів та обладнання інтер’єру. Метою зустрічі було пов’язати різні ланки меблевої галузі: виробництво, дизайн, маркетинг та залучити студентів до реального проектування, а також підвищити їх професійний рівень, ознайомити з сучасними викликами, які стоять перед практикуючими дизайнерами.

Зустріч стала початком співпраці провідного стейкхолдера та випускової кафедри дизайну інтер’єру, студентів та викладачів запрошено взяти участь в подальших  заходах асоціації.