/** **/

Відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну»

teo prac 2019

11 березня 2019 року у залі Вченої ради університету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну». З вітальними словами до учасників і гостей конференції звернувся проректор з наукової роботи НАУ, д.т.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат  Державної премії України в галузі науки і техніки Харченко Володимир Петрович. Урочисто відкрила пленарне засідання канд.арх., доц., декан Факультету архітектури, будівництва та дизайну Чемакіна Октябрина Володимирівна. На пленарному засіданні з доповідями виступили 6 метрів у теоретичній і практичній різнопланових сферах дизайну:

• Бєлятинський Андрій Олександрович, д.т.н., проф., завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НАУ, заступник декана Факультету архітектури, будівництва та дизайну з наукової роботи, Почесний дорожник України, академік Інженерної академії України, Транспортної  академії України;
  • Олійник Олена Павлівна, канд.арх., доц., завідувач кафедри дизайну інтер’єру, лауреат Державної премії в галузі архітектури, віце-президент Національної спілки архітекторів України;
  • Кардаш Олег Васильович, д.т.н., проф., професор Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Щурова Вікторія Анатоліївна, канд.арх., доц., доцент Київського національного університету будівництва і архітектури;
  • Базилевич Вікторія Володимирівна, канд.арх., доц., доцент Національного Університету «Львівська політехніка»;
  • Пугаченко Маргарита Костянтинівна, дизайнер львівської майстерні «MargoShik».

Їх вичерпні доповіді зацікавили гостей з київських ВНЗ, Львова, викладачів і студентів факультету, викликали жваве обговорення. Усі учасники конференції отримали подарунки.

У рамках конференції організована виставка видань гостей і викладачів кафедр факультету з мистецтва, дизайну, архітектури та будівництва.

Після перерви на обід відбулося слухання доповідей у секціях: «Теоретичні аспекти дизайну та дизайн-освіта», «Дизайн інтер’єру та середовища», «Графічний, промисловий, іміджевий і web-дизайн». За кращі доповіді учасники факультету будуть нагороджені дипломами: І ступеня – студ. гр.502 Кравчук Галина, ІІ ступеня – аспірант Нещадим Влад, ІІІ ступеня – студ. 301 Сідорова Марія-Юлія.

За результатами роботи конференції буде підготовлено збірник тез у електронному вигляді.

Після проведення конференції буде формуватися однойменний фаховий збірник наукових праць за напрямами «Мистецтвознавство» та «Технічна естетика» окремим номерами упродовж весни-літа 2019 року.