Науково-технічна бібліотека поповнилась книжками

Сто книжок подарували співробітники Факультету Архітектури, Будівництва та Дизайну до Міжнародного дня дарування книг Науково-технічній бібліотеці (НТБ). Серед презентів – навчальні посібники, підручники, монографії та журнали з дизайну. Свої видання подарували викладачі університету Андрій Бєлятинський, Лілія Гнатюк, Юрій Дорошенко, Олександр Лапенко та Октябрина Чемакіна.

Декан факультету Октябрина Чемакіна зазначила, що така акція буде неодноразовою. «І якими б не були технічні можливості інтернету, друкована книжка, особливо коли вона написана викладачем, сприяє творчому розвитку студента. У представлених журналах є типові проекти, які дизайнери зможуть використовувати при створенні власних проектів».