Підсумки Х Міжнародного студентського конкурсу науково-дослідних робіт

31 січня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся фінал Х Міжнародного конкурсу-конференції студентських робіт «Комп'ютерні технології проектування конструкцій будівель і споруд».

Участь у конкурсі взяли студенти та аспіранти Національного авіаційного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Вінницького національного технічного університету, Українського державного університету залізничного транспорту та ін.

Конкурсна комісія відібрала 6 кращих робіт, автори яких виступили з доповідями в фіналі конкурсу.

Підводячи підсумки конкурсу було прийнято рішення присудити два перших, два других і одне третє місце.

Переможці

Перше місце і номінація «Найкраща науково-дослідницька робота»

Приз: «ЛІРА Pro 2018»

Конкурсант: Скопець Валентин (Київський Національний університет будівництва та архітектури, Київ)

Науковий керівник: к.т.н., професор Кріпак В.Д.

Тема роботи: Методи розрахунку залізобетонних монолітних перекриттів з порожніми вкладишами з використанням ПК «ЛІРА-САПР».

Рисунок 1.1

Рисунок 1.2

Перше місце

Приз: «ЛІРА Pro 2018»

Конкурсантка: аспірантка Дериземля Світлана (Український державний університет залізничного транспорту, Харків).

Науковий керівник: к.т.н., доцент Лобяк А.В.

Тема роботи: Моделювання роботи портального крана з опорним мостом на сейсмічну дію.

Рисунок 1.3

Рисунок 1.4

Друге місце

Приз: «ЛІРА Стандарт 2018»

Конкурсант: Гальярдо Проаньо Едісон Ксав'єр (Вінницький національний технічний університет, Вінниця).

Науковий керівник: к.т.н., доцент Андрухов В.М.

Тема роботи: Конструктивні заходи підвищення сейсмостійкості багатоповерхових житлово-цивільних каркасно-монолітних будівель.

Рисунок 2.1

Рисунок 2.2

Друге місце

Приз: «ЛІРА Стандарт 2018»

Конкурсантка: Білозерцева Поліна (Національний авіаційний університет, Київ).

Науковий керівник: д.т.н., доцент Барабаш М. С.

Тема роботи: Оцінка несучої здатності конструкцій будівлі готельного комплексу при сейсмічних впливах.

Рисунок 2.3

Рисунок 2.4

Третє місце

Приз: «САПФІР Full 2018»

Конкурсанти: Гончар Артем і Гончарук Володимир (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, Харків).

Науковий керівник: к.т.н., старший викладач Резник П.А.

Тема роботи: Раціоналізація параметрів просторової структурної конструкції.

Рисунок 3.1

Номінація «Найоригінальніша робота»

Конкурсант: Чабан Андрій (Придніпровська академія будівництва і архітектури, Дніпро).

Науковий керівник: к.т.н., доцент Панченко С.П.

Тема роботи: Застосування програмного комплексу «ЛІРА-САПР» для оцінки зусиль в передній хрестоподібній зв'язці колінного суглоба.

Рисунок 3.2

Рисунок 3.3

Завдання, представлені учасниками на конкурсі, характеризувалися актуальністю і практичною спрямованістю досліджень. У роботах досліджувалися методи моделювання залізобетонних конструкцій з пустотними вкладишами, поведінку конструкцій під дією сейсмічних впливів, НДС металобетонного просторового перекриття та ін.

Всі учасники конкурсу нагороджені дипломами, купонами на безкоштовне навчання програмним комплексам сімейства ЛІРА і наборами навчальних посібників.

Наукові керівники робіт отримали навчальні версії наборів програм сімейства ЛІРА «Academic Set 2018».

Компанія "ЛІРА САПР" вітає переможців і висловлює величезну подяку науковим керівникам (Резнику П.А., Андрухову В.М., Панченко С.П., Кріпак В.Д., Лобяку А.В.) та адміністрації навчальних закладів.