Захист магістрів спеціальності «Дизайн» 2019

06-07 лютого 2019 року відбувся захист магістрів спеціальності «Дизайн» напряму «Культура і мистецтво» на кафедрі Дизайну інтер’єру в НАУ. Це вже одинадцятий випуск магістрів цієї спеціальності в НАУ, і випускники кожного року підтверджують найвищий рівень підготовки. Захист пройшов дуже успішно, з 24 дипломників оцінку «Відмінно» отримали 19. Державну екзаменаційну комісію очолював проф. д.т.н. К.О. Сазонов (КНУБА), членами комісії традиційно були співробітники кафедр ДІ та ККТДіГ: зав. кафедри ДІ, канд..арх., доц.. Олійник О.П.; зав. кафедри ККТДіГ, к.т.н., доц.. Башта О.Т.; проф.каф.ДІ., д.арх. Чернявський В.Г; проф. каф. ККТДіГ д.т.н. Кардаш .В.;.канд..арх., доц..каф.ДІ Гнатюк Л.Р. Студенти представили магістерські роботи у вигляді демонстраційних планшетів, альбомів ілюстрацій, презентацій у PowerPoint та магістерських праць. Теми дипломних проектів, як завжди, були дуже актуальними і соціально спрямованими.