/** **/

Презентація нової наукової монографії (31-01-2019)

31 січня 2019 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів відбулася презентація нової наукової монографії «Проектування вертодромних покриттів» автори: доктори технічних наук, професори Валерій Першаков, Андрій Бєлятинський та магістри Тарас Близнюк, Хе Юйлинь (Китай), яка вийшла друком у видавництві ТОВ «НВФ «Славутич-Дельфін», м.Київ, 140стр., 2019 рік. Видання було рекомендовано до друку Вченою радою Національного авіаційного університету. Завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Андрій Бєлятинський привітав всіх викладачів кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НАУ з цією визначною подією.

Книга висвітлює особливості методів проектування, розрахунку, конструювання і експериментального дослідження вертодромних покриттів у різних умовах. Наукова монографія може бути корисною для науково-педагогічних працівників і інженерів, докторантів, аспірантів і студентів технічних вузів, які будуть навчатися за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та всім, хто цікавиться проектуванням і будівництвом аеродромів та вертодромів.

Більш детальна бібліографічна інформація щодо книги знаходиться у інституційному репозитарії та на сайті Науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету та за адресою: http://www.lib.nau.edu.ua/main/